T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

2019 Yılının İkinci Bölge ASKOM Toplantısı Yapıldı

Güncelleme Tarihi: 08/10/2019


Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyonunun sağlanması amacıyla Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerinin katılımıyla 5. Bölge ASKOM (Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu) toplantısı Batman'da yapıldı.

Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Uz.Dr Eray Çınar’ın da katıldığı toplantıya, İl Sağlık Müdürümüz Dr. Mehmet Sait AVAR, Mardin İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Saffet YAVUZ, Batman İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Hakan PAMUKÇU, Şırnak İl Sağlık Müdürü Op. Dr. İsmail BAŞIBÜYÜK, Siirt İl Sağlık Müdürü Dr. Erol Emre ÖMÜR, Hizmet Başkanları, Başkan Yardımcıları, illerimizdeki Kamu ve Özel  Hastanelerimiz ile İl Ambulans Servisi Başhekimleri ve ASKOM üyeleri katıldı.

Müdürlüğümüz Koordinasyonu ile gerçekleştirilen 2019 Yılının İkinci Bölge ASKOM Toplantısında; Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Uz. Dr. Eray Çınar, İl Sağlık Müdürümüz Dr. Mehmet Sait AVAR, Mardin, Siirt, Şırnak ve Batman İl Sağlık Müdürleri de birer konuşma yaparak acil sağlık hizmetleri ile ilgili değerlendirmede bulundu.

  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg